Kolor gel za nokte UV/LED GALAXY 5ml Crystal Star G412


- Proizvođač:
- Galaxy
- Šifra proizvoda:
- 33999
- Očekivani rok isporuke:
- 1-3 radnih dana
Svojim specifičnim karakteristikama kao što je samonivelišuća formula i srednja viskoznost, pogodni su za upotrebu na noktima izrađenim u gel ili akril tehnici, kao i za svaki tip Nail Art-a.
Karakteristike:
- Visoka pigmentacija;
- Raznovrsna paleta boja;
- Srednja viskoznost;
- Vreme sušenja u LED lampi 40 sekundi;
- Vreme sušenja u UV lampi 2 minute.
Intenzivna bela nijansa
Napomena: U zavisnosti od vrste uređaja koji koristite (mobilni telefon, tablet, laptop, kompjuter) i kalibracije monitora, prikaz boje na vašem ekranu (displeju) može se minimalno razlikovati od nijanse u prirodi.
KAKO KORISTITI:
- Naneti Galaxy kolor gel u dva tanka sloja;
- Sušiti u UV (3 minute) ili UV/LED lampi (40 sekundi);
- Naneti završni sjaj.
- EAN kod
- 8605054208185
- Bruto težina
- 0.01 kg
- Hemijski sastav
- Bis-Hema Polyneopentyl Glycol Adipate/Ipdi Copolymer, Trimethylolpropane Trimethacrylate, Aliphatic Urethane Acrylate, Hexanediol Dimethacrylate, Synthetic Fluorphlogopite, Tin Oxide, CI 77891, CI 15850, CI 77491, Silica Dimethyl Silylate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Benzoyl Isopropanol, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Isobornyl Methacrylate, Polyethylene Terephthalate.
- Uvoznik
- Alexandar DOO Novi Sad
- Zemlja porekla
- Kina
- Zemlja uvoza
- Srbija